piątek, 8 czerwca 2012

Blogowanie zza krzaka
Czas na kolejny post. Kołnierzyk zapięty pod szyją, aparat obecny, 15 minut wygospodarowane. Pozostaje pytanie: gdzie tym razem się zaszyć? Gdzie uciec przed wzrokiem zainteresowanej publiczności? Znajdujemy wreszcie kolejne opuszczone podwórko i z nadzieją, że z ulicy nic nie widać zaczynamy sesję. Maria pozuje z pełną powagą przed 'stylowo' odrapanymi drzwiami z 'klimatycznie' wybitą szybą, z miną wyrażającą pewność siebie, zadowolenie z całej 'celowo' obranej stylistyki vintage, spust migawki prawie naciśnięty, ale...O MATKO! Widać nas z mostu! 

Postów coraz więcej, a w okolicy ruin, pustych uliczek coraz mniej. Zdjęcie przed ulubioną kawiarenką, w drodze przez centrum Poznania? Chyba w kominiarce. 

Tak właśnie wygląda pewność siebie blogerki z irracjonalną szafą. Nie, nie wstydzę się założyć swetra po babci, ale przyznać, że naprawdę mi się podoba, a żeby stworzyć pełen outfit poświęciłam godzinę snu? Na to jakoś wciąż brak mi fantazji...

Ruins, old gardens - my favourite places for sessions. Here nobody see me and I don't have to admit 'Yes, I like this grandma's sweater, and yes, I get up 1h earlier to create my outfit'.This is confidence of Mary with irrational wardrobe.
 
 


12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne kolory w tym poście są <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Swetr niesamowicie mi się podoba! Ja dziś wybrałam się na zakupy, było tyle oversize'ów, a teraz nie ma już kompletnie nic! Chyba czas na sh :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne połączenie wzorów - mam na myśli fakturę swetra i wzór na koszuli. super zestaw, gratulacje!

  Ściskam, Lona
  http://lenalona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. faajnie wyglądasz, świetne buty! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za komentarze i odwiedziny! The sisberry - kolory wiosny! I od razu chce się żyć! bestylish - biegnij jak najszybciej! Sh to kopalnia swetrów na długie letnie wieczory. Lona, dziękuję, lubię takie połączenia... C - yaya mały akciencik prosto z indiańskiej wioski ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne te zdjęcia. Nie mówię już o sweterku i koszuli, bo wyglądają razem genialnie!
  Ale zdjęcia poważnie mają w sobie coś zajebiście szczerego. ; >

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog.
  Interesuje cię moda więc zapraszam na mój blog,
  BLOG O PROJEKTOWANIU itp... http://zapalov.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne miejsce! Mamy podobne problemy z wyborem miejsca do sesji bo chcemy żeby każda była w innym miejscu a to naprawdę niełatwe jak sama wiesz ;)
  http://wildand3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. ZimnaHerbatka: Dziękuję! Szczerość ponad wszystko:)
  Asia and Oleszka: Trzeba się otworzyć i wyjść na ulicę! My właśnie nad tym pracujemy...

  OdpowiedzUsuń
 10. Skądś znam ten ból, też nie lubię gapiów;) A babciny sweter jest bardzo fajny;)

  OdpowiedzUsuń